جمعه، آذر ۰۷، ۱۳۹۳

تصویری از جهنم "خودمدیریتی" محفل راه کارگر!


محفل "راه کارگر"، *1 این جریان رسانه ای خارج از کشوری و بی اطلاع از مسائل سیاسی، و زیر مجموعه قوم گرای بی کاراکتر آن (اتحاد فداییان کمونیست- گروه یدی شیشوانی)، از برقراری "خودمدیریتی" توده ها در شمال سوریه، که گویا برای کل خاورمیانه بهترین الگوی زندگی دموکراتیک محسوب میشود، مینویسند. خبر زیر در اینجا، محتوای حقیقی چنین بافته های ذهنی و خودساخته ای را، در آیینه واقعیت حاکم بر زندگی میلیونها نفر مردم سوریه با صراحت  بنمایش میگذارد:


کوردستان میدیا: آمار قربانیان جنگ داخلی سوریه پس از گذشت بیش از 3 سال از آغاز این جنگ، همچنان در حال افزایش می‌باشد.

به گزارش وب‌سایت کردستان میدیا، والری آموس، رئیس کمیتەی انساندوستانەی سازمان ملل متحد، آمارهای این سازمان از سە سال و 8 ماه جنگ داخلی سوریه را منتشر کرد.

بر اساس آمار سازمان ملل متحد، هم‌ اکنون 12 میلیون و 200 هزار شهروند سوری نیازمند کمک‌های انساندوستانە می‌باشند.

همچنین، آمارها نشانگر این میباشند، که از سال 2011 میلادی تاکنون اقتصاد سوریه با رکود 40 درصدی مواجه بوده است و بیش از 75% از مردم این کشور زیر خط فقر قرار گرفته‌اند.

طی 3 سال اخیر بیش از 50% از دانش‌آموزان سوری ترک تحصیل کردەاند.

سازمان ملل متحد همچنین از آوارە شدن و بی‌خانمانی نزدیک به 11 میلیون شهروند سوری در داخل و خارج از این کشور خبر دادە است.

در این میان 7 میلیون و 600 هزار تن در داخل سوریه بی‌خانمان و آوارە شدەاند و همچنین 3 میلیون و 200 هزار تن نیز از سوریه گریختەاند.

آخرین آمار منتشرە از کشتەشدگان سوریه نیز حاکی از جان باختن دست‌کم 220 هزار تن از شهروندان سوری بود.*2
-------------------- 
توضیحات

*1- جریان "راه کارگر"، درست با همین بدویت فکری و روحیه تخریبی، در سالهای اولیه دهه 60، هم در داخل کشور و هم در مقرات کردستان عراق، مداوماً دست به دخالت در امور داخلی سازمان چریکهای فدایی خلق ایران- اقلیت، با هدف "جذب نیرو"، در واقعیت اما تعطیل فعالیت تشکیلات و مبارزه متشکل در داخل کشور، میزد. عنصر معینی از این محفل بی ملاحظه افراطی، فردی با روحیات جنایتکارانه و یک لمپن تمام عیار ("یوسف راه کارگر"، مسئول این گروه در عراق)، حتی از زمان حرکت ناراضیان کمیته مرکزی سازمان و نقشه مصطفی مدنی، حماد شیبانی، و تیم آنها در مقر کمیته کردستان سازمان، برای حمله مسلحانه به مقر رادیوی سازمان فدایی- اقلیت در روستای "گاپیلون" مطلع بوده، در مرکز روستا به انتظار ورود افراد فوق ایستاده بود! البته فرد مزبور، طی سالها، هم در تهران و هم در عراق، عملاً به جزئی از کشمکشهای داخلی سازمان فدایی اقلیت تعلق داشته، و در تماس غیرتشکیلاتی مداوم با مصطفی مدنی، حماد شیبانی، یدی شیشوانی و مسعود فتحی قرار داشت.


- تأکیدات از طریق فونت درشت از سوی وبلاگ بازسازی است.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ 

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر