شنبه، مهر ۱۹، ۱۳۹۳

دولت بی اقلیم و اقلیم بی ناموس!


تصویر بالا و خبر مربوط به آن در پایین، باید همه محتوای "غیرت" و "ناموس پرستی" مردانه، اینبار البته نوع کردی عراقی و سیاسی و استقلال طلب آن را هم، به توده های مردم و افکار عمومی جهانی نشان دهد. پیش از این، محتوای "غیرت" و "ناموس پرستی" فارسی و تهرانی و ایرانی، از سوی بازاریان سبزه میدان تهران، کسبه و تولید کنندگان خرد وابسته به آنها و لیبرال- اسلامی های تحصیل کرده خط امامی امروزه اصلاح طلب، طی رذالت تجاوز به زنان زندانی دهه 60، به افکار عمومی بین المللی معرفی شده بود.

در روز 3 اوت 2014- 12 مرداد 1393، دسته جات آدمخوار گله داعش، بدون هیچ نبردی، شهر نسبتاً بزرگ 40 هزار نفری شنگال، شهری عمدتاً کردنشین در شمال عراق را به تصرف خود درآوردند. فرماندهان پیشمرگان کرد، که رهبرانشان چندی قبل از آن، بوی کباب به مشامشان خورده، در صدد اعلام استقلال بودند، صاف و ساده فرار کرده، و دههاهزار مردمی را که به آنها بمثابه نیروی نظامی اعتماد کرده بودند، به حال خود رها کردند:

"یک منبع آگاه در استان نینوا گفت که در پی عقب‌نشینی نیروهای پیشمرگه بدون هیچ گونه درگیری، عناصر داعش شهر سنجار واقع در ۱۲۰ کیلومتری غرب شهر «موصل» را اشغال کردند."

تأثیرات این حادثه مهلک در زندگی بعدی زنان و خانواده هایی که این موضوع به آنها مربوط است، چه خواهد بود؟ آیا فرماندهان خائن و پیشمرگان بزدل و ضعیف کش سیستم اداری فاسد و محصول قاچاق نفت و گازوئیل در کردستان عراق، به این سوال ساده فکر کرده اند؟

حال به جدیدترین خبر و نتایج این نوع دفاع از امنیت شهروندان دقت کنید:

10 سپتامبر 2014- 18 مهر 1393

ویان دخیل، تنها نماینده ایزدی‌ها در پارلمان عراق می‌گوید که گروه داعش تاکنون ۲۵ هزار دختر ایزدی را ربوده است.

خانم دخیل درباره وضعیت این دختران گفته است که برخی از آن‌ها هنوز در عراق‌اند و برخی دیگر به سوریه فرستاده شده‌اند. بنا به گفته‌های خانم دخیل، این دختران برای تجاوز دزدیده شده‌اند و هر کدام به قیمت یک صد و ۵۰ دلار به فروش می‌رسند.

بنا به گفته‌های نماینده ایزدی‌ها در پارلمان عراق گروه داعش تنها زنان و دختران ایزدی را ربوده و علت این امر هنوز مشخص نیست.
منبع: رادیو فردا
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر